Dar Kasko - En Uygun Sigorta

Dar Kasko Sigortası

Dar kasko genişletilmiş kasko fiyatı yüksek çıkanlara sunulan alternatif bir kaskodur. Dar kasko sadece yangın, hırsızlık , artan mali sorumluluk teminatlı olabileceği gibi deprem, sel su baskını , yangın, hırsızlık, çarpma, çarpılma, glkhh terör, hukuksal koruma, ferdi kaza , kazaen ölüm sürekli sakatlık, tedavi masrafları, yol yardım, mini onarım , acil tıbbi yardım teminatlı da olabilmektedir.

Dar kasko teminat ve fiyatları kişiye ve araca göre değişmekte olup kaskosu olmayanlar için avantajlıdır. Dar kaskonun da poliçe süresi bir yıldır.

Aracınızı sattığınızda da diğer kasko gibi zararınız olmaz kullanmağınız süre iade olur. Poliçenizi nakit ödediyseniz nakit kredi kartı ile ödediyseniz kredi kartınıza iade olur.

Eğer kaskonuz yoksa, kaskonuzun fiyatı yüksek çıktığı için yaptıramadıysanız veya aracınız 10 yıldan eski ve paket kasko yaptıramıyorsanız dar kaskonun avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Dar Kasko Sigortası Teklif Al

“Dar Kasko sigortası nedir?” soruları hakkında daha detaylı bilgi edinmek ve diğer sigorta çeşitleri hakkında fiyat teklifi almak için, En Uygun Sigorta’nın uzman kadrosundan destek alabilirsiniz.