İşyeri Sigortası - En Uygun Sigorta

İşyeri Sigortası

İşyeri sigortası, işyerinizin ve işyerinizdeki her türlü demirbaş eşya, makine-tesisat veya cam-emtia vb… varlıklarınızı deprem yangın, yıldırım, infilak, fırtına, hırsızlık, sel su, yangın mali sorumluluk dahili su , terör , izolasyon, yer kayması, duman, kar ağırlığı, hava deniz kara taşıtları çarpması, iş durması, geçici adres nakli , işyeri assist vb.. teminatlarla güvence altına alan bir sigortadır.

İşyeri  sahibi  malik ise ve işyeri boşsa sadece bina sigortası yaptırabilir veya işyeri sahibi kiracı ise demirbaş, emtia, makine-tesisat, cam vb… varlıklarınızı güvence altına alabilirsiniz. İşyeri sigortalılık süresi de bir yıldır. İşyeri adresim değişirse adres değişikliği yapılabilir mi?

İşyeri adresi değiştiğinde adres değişikliği zeyili yapılabilmektedir. İşyerinde makine veya emtia bedellerinde değişiklik olursa ne olur? İşyerindeki varlıkların bedellerinde değişiklik olduğunda da yine zeyil ile bedel arttırılıp azaltılabilir. İş yeri poliçeniz ile ekmek tekneniz güvende içiniz de rahat olsun.

 

İşyeri Sigortası Teklif Al

“İşyeri sigortası nedir?” soruları hakkında daha detaylı bilgi edinmek ve diğer sigorta çeşitleri hakkında fiyat teklifi almak için, En Uygun Sigorta’nın uzman kadrosundan destek alabilirsiniz.